Anasayfa » BLOG » iZotope Vocal Doubler

iZotope Vocal Doubler

izotope Vocal Doubler, vokal kayıtlarınızı derinlik ve stereo ayırma etkisiyle daha zengin tonlarla duble olarak katlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir plug’in.

iZotope çok beğenilen doubling teknolojisini yenilenmiş arayüzü ve yeniden tasarlanmış haliyle kullanıcılarına ulaştırıyor.
The Beatles tarafından ilk kez uygulanan şimdilerde ise popüler müzik kayıtlarının standart tekniklerinden olan vokal katlama efektini elde etmek Vocal Doubler ile çok kolay. Robotik vokali olan EDM şarkılarından normal bir vokale kadar geniş bir alanda kullanılabilir.
Sade tasarlanan arayüzde stereo imaj için yukarı-aşağı, varyasyon eklemek için sola-sağa hareket ettirebileceğiniz nokta ile işlem çok basite indirgenmiş.
Plug’in görseli yoğunluğa göre adapte oluyor, hoş bir ayrıntı.

İndirmek için TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gereklilikler
Windows: XP SP3 or later, x64, 7, 8
Mac: OS X 10.6.8 or later (Intel-based Macs only)
Plug-In Formats:

AAX (Pro Tools 11), RTAS/AudioSuite (Pro Tools 7.4-10), VST and VST 3, Audio Unit
Plug-In Compatibility:

Vocal Doubler popüler DAW yazılımları ile uyumludur.Pro Tools, Cubase, GarageBand, Logic, Ableton Live, Reaper, StudioOne, Audition, SONAR X2 & X3, ACID, Vegas, Sound Forge, ve diğerleri.

İndirmek için TIKLAYINIZ

 

Tanıtım videosu

 

 

Bu yazının sonunda içeriğe uygun ve benim çok sevdiğim bir grubu dinleyelim. DAFT PUNK Essentials

 

 

 

izotope Vocal Doubler, vokal kayıtlarınızı derinlik ve stereo ayırma etkisiyle daha zengin tonlarla duble olarak katlamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir plug'in. iZotope çok beğenilen doubling teknolojisini yenilenmiş arayüzü ve yeniden tasarlanmış haliyle kullanıcılarına ulaştırıyor. The Beatles tarafından ilk kez uygulanan şimdilerde ise popüler müzik kayıtlarının standart tekniklerinden olan vokal katlama efektini elde etmek Vocal Doubler ile çok kolay. Robotik vokali olan EDM şarkılarından normal bir vokale kadar geniş bir alanda kullanılabilir. Sade tasarlanan arayüzde stereo imaj için yukarı-aşağı, varyasyon eklemek için sola-sağa hareket ettirebileceğiniz nokta ile işlem çok basite indirgenmiş. Plug'in görseli yoğunluğa göre adapte oluyor, hoş bir ayrıntı. İndirmek…

Genel Bakış

Özet : Yıldızlayın...

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Hakkında Kürşat TAYDAŞ

Baba, müzisyen, eğitimci ve teknolojik bir insan.
x

Check Also

MacBook Pro 16″ Yanıyor

MacBook Pro 16" Isınma problemleri ile ilgili deneyimlerimi aktarmaya çalıştım. Bir çok yabancı forumda overheating olarak bilinen bu problem maalesef ülkemizdeki teknoloji kanalları tarafından yok sayılmakta veya görülmemekte.

%d blogcu bunu beğendi: