OpusModus

Bugün keşfettim ama saatlerdir izliyorum inceliyorum. Müzik nereye gidiyor dedirten bir olay.

https://opusmodus.com sitesini incelemenizi öneririm .

OPUSMODUS, klasik müzik, konser müziği, koro müziği, film müziği, caz, elektroakustik müzik, oyun müziği ve yeni medya, şarkı yazarları gibi her türlü besteciyi hedeflemektedir. OPUSMODUS, bestecinin büyük ve küçük projeler için fikirler ve deneyler geliştirebileceği sanal bir mekan olan müzik kompozisyonunun tüm çalışması için kapsamlı bir bilgisayar destekli ortamdır. İlk düşünceden bitmiş score’a kadar, IRCAM’ın Oluşturma Sürekliliği olarak adlandırdığı şeyi başarıyla sağlayan ilk uygulamadır. 

OPUSMODUS, işinizin profesyonel performans ve yayıncılık ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olmasını sağlamak için MusicXML ve Midifile ile akıcı bir şekilde konuşur. OPUSMODUS ayrıca çalışma alanında PDF belgeleri, MP3 ve 4, video formatları ve İnternet bağlantılarından birçok dosya formatının bulunmasına izin verir. Bu, bir bestecinin, bir not yazılmadan önce sıklıkla bir araya gelen tüm kompozisyon öncesi materyali tek bir yerde toplayabileceği anlamına gelir. 

OPUSMODUS, bir stüdyo için boş odanız olmadığında bir bestecinin stüdyosu gibidir!

OMN Dili

OMN müzikal etkinlikler için bir betik dili olarak tasarlanmıştır. Bu, seslerin kendileriyle değil, müzikal bir kompozisyondaki kontrolleri ve organizasyonları ile ilgilidir. Bir grafik çıtadan ziyade doğrusal bir senaryo olarak, müzikal olaylar güçlü bilgisayar algoritmaları ile dönüştürülebilir, genişletilebilir, yeniden düzenlenebilir. 

Bu yazı taslaktır.

Bugün keşfettim ama saatlerdir izliyorum inceliyorum. Müzik nereye gidiyor dedirten bir olay. https://opusmodus.com sitesini incelemenizi öneririm . OPUSMODUS, klasik müzik, konser müziği, koro müziği, film müziği, caz, elektroakustik müzik, oyun müziği ve yeni medya, şarkı yazarları gibi her türlü besteciyi hedeflemektedir. OPUSMODUS, bestecinin büyük ve küçük projeler için fikirler ve deneyler geliştirebileceği sanal bir mekan olan müzik kompozisyonunun tüm çalışması için kapsamlı bir bilgisayar destekli ortamdır. İlk düşünceden bitmiş score'a kadar, IRCAM'ın Oluşturma Sürekliliği olarak adlandırdığı şeyi başarıyla sağlayan ilk uygulamadır.  OPUSMODUS, işinizin profesyonel performans ve yayıncılık ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olmasını sağlamak için MusicXML ve Midifile ile akıcı bir şekilde konuşur. OPUSMODUS ayrıca…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: 4.6500000000000004 ( 1 oy)

Hakkında Kürşat TAYDAŞ

Baba, müzisyen, eğitimci ve teknolojik bir insan.
x

Check Also

iMac2020 vs MacBook Pro M1

Masaüstü ve laptop bilgisayarlarımı uzun bir süre sonunda yeniledim ve ilk videoyu render alırken amatörce ...

%d blogcu bunu beğendi: